CZ EN DE
msv@msvmetal.eu556 472 111

Možnost zaměstnání

Personální politika naší společnosti vytváří podmínky pro motivaci i další osobní i profesní růst zaměstnanců. Nabízíme stabilitu, perspektivu, sociální výhody, a rovnocenné vztahy. Našim novým zaměstnancům vždy poskytneme vstupní zaškolení. V každodenní praxi důsledně uplatňujeme systém hodnocení, odměňování a sociálních výhod v souladu s kolektivní smlouvou.

Aktuální nabídka volných pracovních míst

Do pracovního poměru přijmeme tyto profese:

  • Účetní (účtování majetku)
  • Manažer controllingu

Náplň práce

  • Návrh a zpracování finančních a ekonomických reportů dvou výrobních společností
  • Zpracování rozborů, analýz a grafických manažerských výstupů
  • Sjednocení systémových postupů
  • Implementace počítačových programů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oboru
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Excel
  • Analytické a logické uvažování
  • Obráběč kovů CNC, obráběč kovů
  • Jeřábník
  • Kovář
  • Lakýrník
  • Zámečník
  • Mechanik strojů a zařízení

Požadujeme:
ÚSO nebo SO vzdělání strojního zaměření
Požadovaná praxe min. 5 let v oblasti údržby a oprav strojů v těžkém průmyslu – kovací a lisovací stroje
Doplňující znalosti:
Svařování – alespoň základní kurz (svařování obloukem, řezání materiálu)
Výhodou: obsluha zdvihacích zařízení, řízení motorových vozíků, ŘP B
Podmínky: práce v třísměnném provozu, pracovní hotovosti.

DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ

Zaměstnancům nabízíme následující benefity:

-          penzijní připojištění do výše 3 %

-          5 týdnů dovolené

-          závodní stravování

-          příspěvek na dětské pobyty

-          podpora zaměstnanců věnujících se ve volném čase práci s dětmi a mládeží

-          příspěvek na zdravotní dovolenou

-          příspěvek na zdravou výživu z lékáren

-          příspěvek na zdravotní péči, kulturu, sport a vzdělávání

-          odměna za dárcovství krve

-          sportovní a společenské akce (Den otevřených dveří, Kovářský den)

-          firemní časopis Metal

-          finanční odměny při pracovním jubileu

-          možnost dalšího profesního vzdělávání

-          další výhody dle platné kolektivní smlouvy

Naše společnost rovněž podporuje sport a kulturu. Sponzorujeme různé sportovní, kulturní a zájmové organizace, které pracující s dětmi a mládeží.

Reference & partneři:
Získané certifikáty:

Rychlý kontakt

kod

+420 556 472 111msv@msvmetal.eu
NET sign studio